anwis.plAktualności i poradyInformacje prasowe

Informacje prasowe

Partner godny zaufania

Rozmowa z Antonim Wiśniewskim, prezesem zarządu Anwis Polska Sp. z .o.o.

Data publikacji: 2014-06-10

35 lat na rynku osłon okiennych

Historia spółki zaczęła się, podobnie jak wiele innych projektów, od marzeń o biznesie i od pierwszej maszyny postawionej w garażu. Konsekwentne budowanie wizji, wiedza i odwaga w inwestowaniu spowodowały, że ANWIS to obecnie niekwestionowany lider w Polsce i wiodący dostawca osłon okiennych w Europie.

Data publikacji: 2014-06-03

JAKOŚĆ - 30 lat później

Od początku powstania firmy ANWIS w 1979 r., miałem przekonanie, że budowanie i rozwój przedsiębiorstwa musi opierać się wyłącznie na solidnych filarach. Jakość stanowi jeden z najważniejszych wyznaczników konkurencyjności firmy na rynku.

Data publikacji: 2010-06-28

ANWIS - Nowoczesny Lider

ANWIS należy do czołówki europejskich marek w branży przesłon okiennych. Od ponad 20 lat eksportuje wyroby do 38 państw na całym świecie. Duże doświadczenie, znajomość realiów ekonomicznych, gospodarczych i kulturowych, pozwala spółce doskonale radzić sobie na rynkach zagranicznych.

Data publikacji: 2010-06-28

ANWIS - marka, jakość, rozwój

Rozmowa z Antonim Wiśniewski, założycielem i współwłaścicielem ANWIS A.G. Wiśniewscy Sp. j.

Data publikacji: 2010-04-07

W recesji inwestujemy

ANWIS/ LIDER SKUTECZNIE WALCZY Z KRYZYSEM.

Data publikacji: 2010-01-07

Roletowy park maszyn

Gdy inwestor uzna, że chce mieć okna osłonięte roletami zewnętrznymi lub pragnie zamontować zwijaną bramę garażową, zleca wykonanie wybranej firmie. Ale zanim montażyści wykonają swoje zadanie, rolety trzeba wyprodukować. Jak to zwykle bywa, wszystko zaczyna się w biurze, bo tu pracuje dział zamówień i technolodzy, którzy otrzymawszy zlecenie muszą je technicznie opracować. Bo - jak wiadomo - rolety są tak różne, jak potrzeby ich przyszłych użytkowników.

Data publikacji: 2009-07-15

ANWIS na targach w Stuttgarcie

Firma Anwis pokazała się na prestiżowych 18. Międzynarodowych Targach Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie, gdzie wśród wystawców z Europy, Azji i Ameryki zaprezentowała swoje nowości na 2009 rok. O obecności na targach opowiada Dariusz Nowacki, Marketing Manager.

Data publikacji: 2009-03-10

Anwis na HOME DECOR

Panel track i Vertical stings to nowe produkty zaprezentowane przez spółkę Anwis w trakcie zakończonych niedawno poznańskich targów Home Decor 2008. Nowoczesne stoisko firmy cieszyło się ogromnym powodzeniem. Przez kilka targowych dni odwiedziło je kilkaset osób.

Data publikacji: 2008-06-27

Wyznaczamy standardy rynkowe

ANWIS NOMINOWANY DO NAGRODY JAKOŚĆ ROKU 2008. Rozmowa z Antonim Wiśniewskim, współwłaścicielem ANWIS Sp.j.

Data publikacji: 2008-05-29

Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.