anwis.plSuper Salony ANWIS

Nowości

Super Salony ANWIS

Decydując się na zakup osłon okiennych warto skorzystać z oferty partnerskich super salonów sprzedaży ANWIS. Otrzymujemy wówczas gwarancję, że produkt jest oryginalny, wykonany z wysokiej jakości materiałów, i co ważne, dopasowany do naszych oczekiwań. Przeszkoleni sprzedawcy doradzą wybór optymalnego rozwiązania, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. 

Przesłony okienne wewnętrzne oraz zewnętrzne wyróżniające się ciekawym designem, jakością oraz dbałością o funkcjonalność to domena firmy ANWIS. Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji osłon o wysokiej estetyce, co roku wprowadzane na rynek nowości, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań sprawiły, że dziś ANWIS plasuje się w czołówce europejskich producentów osłon okiennych i komponentów używanych do ich wytwarzania.

Wzornictwo odpowiadające obowiązującym trendom, stosowanie do produkcji wysokiej jakości nowoczesnych materiałów, wykorzystywanie rozwiązań umożliwiających komfortową obsługę wpływają na nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Aby zyskać pewność co do jakości wybranego produktu oraz mieć gwarancję tego, że przesłony okienne będą spełniać swoją funkcję przez wiele lat warto udać się do jednego z partnerskich  super salonów firmy ANWIS. Znajdziemy tam nie tylko kompleksową, w ciekawy, estetyczny sposób wyeksponowaną ofertę przesłon okiennych, ale także fachowe doradztwo. Przeszkoleni przez producenta pracownicy salonu będą w stanie doradzić najodpowiedniejsze rozwiązanie, uwzględniając nasze upodobania estetyczne oraz funkcję pomieszczenia. Poza uzyskaniem ogólnych informacji na temat osłon okiennych klienci mogą liczyć na dobór tkaniny zgodnie z obowiązującymi trendami w aranżacji pomieszczeń. Co roku firma wprowadza nowe typy przesłon okiennych, pojawiają się ciekawe tkaniny oraz innowacyjne systemy sterowania. Wizyta w salonie partnerskim to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z tym, co producent osłon okiennych ma do zaoferowania.

Zakupy w super salonie ANWIS to najlepsze rozwiązanie, gdy klient poszukuje rozwiązania „skrojonego na miarę” czy też dopasowanego do niestandardowego okna. Sprzedawca dopasuje rozwiązanie odpowiadające oczekiwaniom, udzieli informacji o systemach sterowania przesłonami (ręczne, automatyczne) i możliwości zintegrowania ich z inteligentnym systemem zarządzania oraz zaproponuje rozwiązanie najbardziej optymalne pod względem ekonomicznym. Korzystając z oferty salonu sprzedaży klient może także liczyć na fachowe doradztwo w zakresie montażu, łącznie z rekomendacją sprawdzonego montera. Dzięki temu zyskujemy pewność, że zakupione przez nas przesłony okienne będą służyć bezawaryjnie przez wiele lat.

 

Zaletą dokonywania zakupów w  super salonie partnerskim ANWIS jest również to, że mamy gwarancję wyboru produktu oryginalnego. Oryginalne produkty ANWIS rozpoznamy po tym, że posiadają srebrne logo wygrawerowane na płytce metalowej lub na folii aluminiowej, umieszczone w widocznym miejscu. Tylko takie produkty objęte są trzyletnią gwarancją na zachowanie właściwości tkaniny oraz na niezawodne działanie mechanizmu.

 

Super Salony ANWIS:

 

Firma Mariot, Rzeszów

Firma Lira Dom, Warszawa

Firma Rolstyl, Piotrków Trybunalski

Firma Medea, Łódź

Centrum Dekoracji Magdalena, Tarnobrzeg

Firma Viki ŻaluzjeRoletki.pl, Słupsk

Firma Dom i Wnętrze, Katowice

Firma DomLux, Ostrowiec Świętokrzyski

Firma Pacyno, Ożarów Mazowiecki

Firma MK Studio, Warszawa

Firma Rol Best, Warszawa Wesoła


Data publikacji: 2016-08-19


Powrót do listy
Anwis w liczbach:

1979 rok
założenia firmy

42 państwa
eksport na cały świat

1200 wzorów
tkanin w naszej ofercie

® Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie są własnością firmy Anwis. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez wcześniejszej zgody jest zabronione.